Berita
Dobry blog

Dziś chcę podzielić się informacjami o tym, co ciekawe blogi czytam, na jakie są one przedmiotem, a który przemawia do mnie na tych stronach. Przedstawiła dzisiaj w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych Runet blogów i spróbować dowiedzieć się, co czytelnicy szczególnie jak na tych zasobów.
Moja strona
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że tak wielu blogów w RuNet, nie mogą obejmować całość lub co. W rzeczywistości, to nie tak, że wszyscy blogerzy w tej samej niszy jest zawsze w zasięgu wzroku od siebie. To jak posiadanie własnych stacji paliw lub sklep hydraulika w mieście, z liczbą ludności 200.000 mieszkańców. Na pewno będzie wiedział, większość swoich konkurentów, a niekiedy pokrywają się z nimi, czy ci się to podoba czy nie.

Popularne blogi na Livejournal

Jeśli weźmiemy pod uwagę najpopularniejsze blogi na temat frekwencji i puzomerki, tutaj można zobaczyć wcześniej nieznanych ludzi, którzy wyrobił sobie poprzez swoje popularnych zasobów. Aby zobaczyć najciekawsze blogi odblokować poniżej zamka, niech to będzie trochę Quest))
Blogi